У Тростянці на Сумщині відновило мовлення «Добре радіо» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У Тростянці на Сумщині відновило мовлення «Добре радіо»

Тростянецька комунальна радіостанція «Добре радіо» відновила мовлення у цьому місті на хвилі 105,4 ФМ, повідомила представниця Національної ради у Сумській області Лариса Якубенко.

Через пошкоджену рашистськими обстрілами антенно-фідерну систему місцева радіостанція мовчала упродовж трьох довгих місяців. Відразу після звільнення міста від російських окупантів засновник радіо – Тростянецька міська рада разом із керівником радіостанції Оленою Смілянською шукали можливості для відновлення радіоефіру.

Найбільшою проблемою було знайти фідер, без якого неможливо розпочати мовлення. Дефіцитного кабелю не було в Україні. Журналістам допомогли благодійники. Придбали та подарували обладнання благодійний фонд Полтавського гірничо-збагачувального комбінату і головний рабин України Моше Реувен Азман. Медійники отримали антену, кабелі та інші комплектуючі.

Працівник радіостанції Дмитро Юсупов із довгоочікуваним фідером

Відтак, «Добре радіо» знову розпочало мовити для Сумського регіону та інформувати жителів про найважливіші події міста, області і всієї України.

Національна рада вітає колектив «Доброго радіо» з такою важливою перемогою. Це є добрий приклад для всіх мовників і тих, хто хоче допомагати у відновленні українського мовлення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше