У Тростянці відновили телевізійне мовлення телерадіокомпанія «Тростянець» і Сумська філія НСТУ - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

У Тростянці відновили телевізійне мовлення телерадіокомпанія «Тростянець» і Сумська філія НСТУ

На Сумщині поступово відновлюють мовлення телерадіокомпанії. Так, знову працюють КП Тростянецької міської ради «ТРК Тростянець» (логотип «TVT») і філія АТ «НСТУ» «Сумська регіональна дирекція» (логотип «Суспільне Суми»), м. Суми. Триває робота і інших компаній, щоб запустити своє мовлення після спричиненої війною перерви.

4 липня знову з’явилася у цифровому ефірі в місцевому мультиплексі для жителів міста і навколишніх територій ТРК «Тростянець». Після того, як компанія потрапила в окупацію у березні, вона не мовила через пошкодження антенно-фідерних систем внаслідок обстрілів. Тепер мовник відновив роботу і створює власний інформаційний контент.

Над відновленням пошкодженого обладнання і встановленням нового працювали Сумська філія Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, ТОВ «Зеонбуд», директорка ТРК «Тростянець» Олена Смілянська і працівник компанії Дмитро Юсупов.

Нині мовник ретранслює марафон «Єдині новини» і водночас працює над створенням власних передач. Це – місцеві новини і тематичні передачі. 6 годин власного мовлення готує колектив щодня.

Місцеві програми транслюються у такі проміжки часу: 07:00 – 08:00; 10:00 – 11:00; 13:00 – 14:00; 15:00 – 16:00; 19:00 – 20:00; 21:00 – 22:00.

Після закінчення воєнного стану телекомпанія повернеться до виконання програмної концепції, передбаченої ліцензією на мовлення.

Завдяки відновленню роботи передавача на вежі у Тростянці відновлено мовлення Сумської філії НСТУ із цього міста.

Інші мовники краю також працюють над тим, щоби знову повернутися в ефіри до своїх глядачів і слухачів. Вони ведуть роботу, щоб найближчим часом відновити власне мовлення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше