У вересні відбудеться V Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

У вересні відбудеться V Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»



З 25 по 28 вересня 2013 року Харківщина прийматиме V Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко», метою якого є забезпечення маленьких громадян нашої країни якісним дитячим телебаченням, сприяння їх творчому розвитку.



Фестиваль проводиться щорічно, його засновником є Харківська обласна рада.



Як повідомляє оргкомітет фестивалю «Дитятко», цьогоріч започатковано нову номінацію «Кращий дитячий фільм». Крім неї, учасники змагатимуться за перемогу у номінаціях:



– «Кращий ігровий фільм дитячої телевізійної студії»;
– «Кращий документальний фільм дитячої телевізійної студії»;
– «Краща телепередача дитячої телевізійної студії»;
– «Краща програма новин дитячої телевізійної студії»;
– «Кращий анімаційний фільм дитячої студії»;
– «Краща радіопрограма дитячої студії»;
– «Краща телепрограма, зроблена для дітей»;
– «Місцеве самоврядування – це ми!»
(спеціальна номінація, за підтримки Ради Європи. Перевага буде надаватися роботам, які відображають усвідомлення ролі та специфіки місцевого самоврядування, а також розповідають про участь молоді у вирішенні питань місцевого значення).



Ще одна нагорода, за яку боротимуться конкурсанти – Приз CIFEJ від Міжнародного центру фільмів для дітей та молоді.



Також під час фестивалю будуть визначені:



– краща режисерська робота;
– краща операторська робота;
– кращий телеведучий;
– кращий тележурналіст;
– кращий актор.



Прийом робіт триватиме до 15 серпня 2013 року. Участь у фестивалі безкоштовна.



Організаторами заплановано проведення низки заходів за участі іноземних експертів у галузі кіно й телебачення, зокрема дитячого.



З докладною інформацією про умови участі в V Міжнародному фестивалі «Дитятко» можна ознайомитися за адресою: http://fest.dytiatko.org.ua/

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше