У Житомирі відбулася робоча зустріч із провайдерами програмної послуги області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

У Житомирі відбулася робоча зустріч із провайдерами програмної послуги області

Представник Національної ради у Житомирський області Іван Натикач минулого тижня провів робочу зустріч із керівниками компаній провайдерів програмної послуги регіону для роз’яснення останніх рішень регуляторного органу.

Провайдери програмної послуги області були поінформовані про ухвалені 14 квітня 2016 року Національною радою рішення, що стосуються змін у Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Окремо наголошувалося на тому, що 18 квітня набуває чинності попереднє рішення регулятора (№ 334) щодо вилучення з Переліку низки іноземних програм. Представник Національної ради і провідний спеціаліст секретаріату в Житомирській області надали докладні роз’яснення щодо причин вилучення тієї чи іншої програми.

У цьому контексті було вкотре наголошено на посиленні моніторингової роботи представництвом Національної ради в області та на можливих наслідках ігнорування рішень регуляторного органу.

Також розглядалося питання про відносини між провайдерами програмної послуги та дистриб’юторами контенту. За інформацією представника Національної ради, деяким провайдерам пропонували ретранслювати вітчизняні програми компаній, які ще не отримали ліцензії на мовлення. З огляду на це, учасникам зустрічі розтлумачено неправомірність оперування термінами на кшталт «робота у тестовому режимі» за умов відсутності телерадіоорганізації у Державному реєстрі суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення або в Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше