У Житомирській області СБУ перевірить безліцензійну діяльність підприємця-провайдера - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

У Житомирській області СБУ перевірить безліцензійну діяльність підприємця-провайдера

1 червня 2016 року представник Національної ради в Житомирській області  Іван Натикач спільно із працівниками обласного управління СБУ провів моніторинг програм, що ретранслювалися в мережах фізичної особи – підприємця Толкача О.О.,  який провадить свою діяльність без відповідних дозвільних документів.

Моніторинг здійснювався у смт Іршанську Хорошівського (колишня назва – Володарсько-Волинського) району Житомирської області у квартирах трьох абонентів мережі цього, так званого, пірата. Виявлено, що в пакеті послуги містилося близько двох десятків неадаптованих до чинного законодавства іноземних програм. Зокрема транслювалися канали «СТС», «Губерния», «LIFE 78», «Кубань 24», «Ямал Регион», «Доверие Москва», «Русский Бестселлер», «Красная Линия» тощо.

Опрацьовану інформацію з аналізом вмісту пакета програм, що надавалися абонентам, представник Національної ради, діючи виключно в межах своїх повноважень, передав у встановленому порядку до УСБУ в Житомирській області для проведення подальшої роботи із цього питання.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше