Учасники літньої школи медіа-права ознайомилися з діяльністю Національної ради

02.08.2012

Учора, 1 серпня, працівники апарату Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення провели ознайомчу екскурсію для учасників Восьмої міжнародної літньої школи медіа-права. Традиційно, захід мав на меті ознайомити їх з основними принципами та механізмами роботи регулятора у сфері телерадіомовлення на теренах України.

Під час екскурсії керівники провідних структурних підрозділів Національної ради розповіли про особливості прийому ліцензійних документів, про процес здійснення моніторингу та розкрили правові аспекти діяльності регулятора. Спеціалісти управління науково-технічного і частотного розвитку ознайомили учасників з особливостями впровадження цифрового мовлення та розповіли про те, як здійснюється розподіл частот.

Цього року учасниками школи є юристи-практики («Consulting Media» (Киргизстан), Академія наук Молдови, Українсько-європейський дорадчий центр з питань законодавства UEPLAC, Сибірський регіональний центр судової експертизи, Комісія з питань правової політики і захисту свобод громадян при Громадській раді Львівської ОДА); журналісти (газета «Правовий тиждень», «Закон і бізнес», «Львівський вісник», телеканал «Фаворит» (Харків), телеканал «Дождь» (Росія); адвокати, студенти (Московський державний університет ім. Ломоносова, Львівський національний університет імені І. Франка, Київський національний університет ім. Т. Шевченка).

Школа є щорічною професійною навчальною програмою, що розрахована на юристів, які прагнуть отримати поглиблені знання з широкого кола питань, що стосуються, зокрема, свободи слова та інформації, діяльності засобів масової інформації, захисту честі, гідності та ділової репутації, захисту приватного життя людини, регулювання телерадіомовлення.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada