Участь Національної ради в 32-му засіданні Європейської платформи регуляторних органів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Участь Національної ради в 32-му засіданні Європейської платформи регуляторних органів

Голова Національної ради Володимир Манжосов візьме участь у 32-му засіданні Європейської платформи регуляторних органів, який проходитиме з 6 по 9 жовтня 2010 року в місті Белграді (Республіка Сербія).

Голова Національної ради Володимир Манжосов візьме участь у 32-му засіданні Європейської платформи регуляторних органів, який проходитиме з 6 по 9 жовтня 2010 року в місті Белграді (Республіка Сербія).

На засіданні планується обговорити практичні питання регулювання реклами, обмінятися досвідом щодо моделей ліцензування цифрових платформ, а також проаналізувати регулювання суспільного мовлення і телебачення в Інтернеті.
Довідково: Європейська платформа регуляторних органів (European Platform of Regulatory Authorities (ЄПРО) – незалежний форум регуляторних органів у галузі телерадіомовлення країн Європи, який спрямовує свої зусилля на обмін професійним досвідом та інформацією щодо практичних питань діяльності регуляторних органів у сфері телерадіомовлення, вироблення спільних підходів до регулювання діяльності аудіовізуальних ЗМІ, а також обговорює проблеми застосування та інтерпретації національного та європейського законодавств у цій сфері. Діяльність Платформи підтримується Радою Європи на Європейською Комісією.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення набула членства в Європейській платформі регуляторних органів 2001 року. На сьогодні членами ЄПРО є 52 регуляторні органи країн Європи.

Робочі засідання країн-членів проходять двічі на рік на спільне запрошення Секретаріату ЄПРО та регуляторного органу країни, яка визначається стороною, що приймає. Цього року засідання ЄПРО проходить на запрошення Республіканської телерадіомовної агенції Сербії.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше