Участь Національної ради в 32-му засіданні Європейської платформи регуляторних органів

19.09.2011

ГОЛОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИР МАНЖОСОВ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У 32-МУ ЗАСІДАННІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ РЕГУЛЯТОРНИХ ОРГАНІВ, ЯКИЙ ПРОХОДИТИМЕ З 6 ПО 9 ЖОВТНЯ 2010 РОКУ В МІСТІ БЕЛГРАДІ (РЕСПУБЛІКА СЕРБІЯ).

Голова Національної ради Володимир Манжосов візьме участь у 32-му засіданні Європейської платформи регуляторних органів, який проходитиме з 6 по 9 жовтня 2010 року в місті Белграді (Республіка Сербія).

На засіданні планується обговорити практичні питання регулювання реклами, обмінятися досвідом щодо моделей ліцензування цифрових платформ, а також проаналізувати регулювання суспільного мовлення і телебачення в Інтернеті.
Довідково: Європейська платформа регуляторних органів (European Platform of Regulatory Authorities (ЄПРО) – незалежний форум регуляторних органів у галузі телерадіомовлення країн Європи, який спрямовує свої зусилля на обмін професійним досвідом та інформацією щодо практичних питань діяльності регуляторних органів у сфері телерадіомовлення, вироблення спільних підходів до регулювання діяльності аудіовізуальних ЗМІ, а також обговорює проблеми застосування та інтерпретації національного та європейського законодавств у цій сфері. Діяльність Платформи підтримується Радою Європи на Європейською Комісією.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення набула членства в Європейській платформі регуляторних органів 2001 року. На сьогодні членами ЄПРО є 52 регуляторні органи країн Європи.

Робочі засідання країн-членів проходять двічі на рік на спільне запрошення Секретаріату ЄПРО та регуляторного органу країни, яка визначається стороною, що приймає. Цього року засідання ЄПРО проходить на запрошення Республіканської телерадіомовної агенції Сербії.