Українські канали «Україна 24» і «1+1» вже транслюються в Угорщині - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Українські канали «Україна 24» і «1+1» вже транслюються в Угорщині

У кабельних мережах Угорщини розпочато трансляцію українських телеканалів, повідомляє Посольство України в Угорщині. Так, у мережі провайдера «Telecom» у Будапешті вже транслюються телеканали «Україна 24» і «1+1», які об’єдналися для проведення цілодобового новинного телемарафону України на інформаційному ресурсі іномовлення України «UATV».

Також Угорська асоціація комунікацій повідомила, що із 31 березня технічні параметри і юридичні умови для трансляції українських телеканалів мають майже всі мовники та провайдери кабельних мереж на території крани, а їх близько 150.

Національна рада приєднується до слів вдячності нашого Посольства Угорській асоціації комунікацій (Magyar Kommunikációs – MKSZ) і її голові Ференцу Кері, Національному відомству ЗМІ та комунікацій (Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság – NMHH), а також речнику української меншини у Державних зборах Угорщини Бригітті Суперак за початкове сприяння в реалізації ідеї.

Національна рада внесе ці організації до списку медійних друзів України – Списку Вдячності.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше