Українська медіаіндустрія об’єднує зусилля для підтримки України на #MIPTV - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Українська медіаіндустрія об’єднує зусилля для підтримки України на #MIPTV

Провідні українські медійні компанії разом підтримують боротьбу України за свободу, захист демократичних цінностей і прав людини всього цивілізованого світу, якому загрожує агресивна і підступна росія.

«Ми, провідні українські медіакомпанії, об’єднали зусилля для підтримки боротьби України за свободу, захисту демократичних цінностей та прав людини всього цивілізованого світу, якому загрожує Росія.

Ми закликаємо міжнародну медіаспільноту співпрацювати з Україною, оскільки, незважаючи на драматичні обставини, ми готові зберегти та зміцнити свої позиції на світовій карті AV-індустрії. У нас є всі можливості, досвід і таланти, підтверджені численними міжнародними продажами, хітами туристичних форматів і міцними партнерськими відносинами з ключовими гравцями по всьому світу. Ми прагнемо з вашою допомогою знайти найкращі рішення для стабільності ринку України та якнайшвидшого відновлення після перемоги.

Щиро запрошуємо вас зустрітися з ключовими представниками українського бізнесу AV-контенту.

Український національний стенд R7.L19 (Рів’єра Палацу фестивалів у Каннах, Франція) 4 – 6 квітня.

4 квітня о 15.40 панельна дискусія «Стій з українською медіаіндустрією» у рамках офіційної програми конференції MIPTV».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше