Українська журналістка Наталя Нагорна отримала спеціальну нагороду від литовського медіарегулятора - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Українська журналістка Наталя Нагорна отримала спеціальну нагороду від литовського медіарегулятора

Журналістка, воєнна кореспондентка «1+1» Наталя Нагорна отримала спеціальну нагороду голови Литовської комісії з радіо та телебачення (LRTK) в рамках конкурсу на найкращу телерадіопрограму «Pragiedruliai». Її відзначили за сюжет «Маріуполь – яким він був і що стало».

Нагородження пройшло у столиці Литви – місті Вільнюсі. Отримувати нагороду Наталя вийшла у футболці збірної України. Організатори подарували їй квітку соняшника – символ підтримки України.

Національна рада вітає Наталю Нагорну з отриманням цієї нагороди. Бажаємо Наталії наснаги та стійкості у такій важливій нині місії – розповідати усьому світові про війну в рідній країні і злобне обличчя ворога. Ми щиро вболівали за неї і захоплені мужністю і професійністю журналістки.

«Наталя Нагорна отримала особливу нагороду від голови регулятора пана Рімантаса Багдзевічюса. Ми дуже щасливі, що пані Наталя мала можливість отримати нагороду в м. Вільнюсі і була присутня на заході! Литовці пишаються її роботою, а також сміливістю і героїзмом Українського народу!», – написала на адресу Національної ради Біруте Кершієне, керівниця відділу публічних і міжнародних відносин LRTK.

Комісія з питань радіо і телебачення Литовської Республіки є в переліку медіадрузів України – Списку Вдячності, – який веде Національна рада. Литва стала однією з перших країн, які відгукнулися на заклик Національної ради і припинили трансляцію російських пропагандистських каналів.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше