Українське радіо і «Вісті Верховини» стали переможцями конкурсу на мовлення

20.07.2016

Національна рада 20 липня підбила підсумки конкурсу на мовлення на чотирьох частотах в Івано-Франківській і Хмельницькій областях, що був оголошений рішенням від 28.04.2016 № 617.

Відтепер на частоті 101,7 МГц у смт Верховині Івано-Франківської обл. цілодобово мовитиме Українське радіо (НТКУ), що реформується у Національну суспільну телерадіокомпанію України. До цього мовлення Українського радіо на цій частоті велося лише 12 год. на добу. Також НТКУ отримала можливість мовити цілодобово на частоті 100,6 МГц у м. Косові Івано-Франківської обл.

Місцевий мовник Редакція Верховинського районного комунального радіомовлення «Вісті Верховини» із позивним «Гуцульська столиця» також отримав ліцензію на мовлення упродовж 24 годин на добу в смт Верховині Івано-Франківської обл. на частоті 107,4 МГц.

На жаль, знову не виявилося претендентів на мовлення з використанням частоти 71,96 МГц у с. Солобківцях Хмельницької обл., потужність передавача – 0,1 кВт, територія розповсюдження програм – с. Солобківці та Ярмолинецький, Дунаєвецький райони, обсяг мовлення – 24 години на добу. Тому регулятор ухвалив рішення про припинення проведення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на цій частоті.