«Українське радіо. Пульс» отримало дозвіл на тимчасове мовлення з у селищі Широкому Луганської області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

«Українське радіо. Пульс» отримало дозвіл на тимчасове мовлення з у селищі Широкому Луганської області

25 жовтня Національна рада задовольнила заяву Національної суспільної телерадіокомпанії України і видала їй дозвіл на тимчасове мовлення з використанням частоти 99,5 МГц у селищі Широкому Луганської області. На цій частоті транслюватимуться програми «Українське радіо. Пульс».

Дозвіл видано з  урахуванням Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умови дозволу та порядок здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу, розробленого і затвердженого на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України», що був ухвалений 7 грудня 2017 року.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше