Українські мовники отримали можливість збільшити потужності передавачів у Запорізькій, Чернігівській областях і Миколаєві - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Українські мовники отримали можливість збільшити потужності передавачів у Запорізькій, Чернігівській областях і Миколаєві

Задля кращого мовлення українських телерадіоорганізацій у прикордонній Чернігівській області і забезпечення українським мовленням тимчасово окупованих територій Запорізької області було вивчено й узгоджено можливість збільшити потужності радіо і телевізійних передавачів у населених пунктах цих областей, а також у м. Миколаєві. Стосовно реалізації державної інформаційної політики до Національної ради зверталися обласні військові адміністрації.

Регулятор узгодив питання збільшення потужності передавачів із мовниками, постачальниками електронних комунікаційних послуг, Українським державним центром радіочастот і Генштабом ЗСУ.

Завдяки плідній співпраці усіх сторін стало можливим на час воєнного стану збільшити потужності таких передавачів:

  • радіостанцій «Радіо Марія», «РадіоМ», «Radio JAZZ» у м. Запоріжжі;
  • цифрових мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 у м. Запоріжжі;
  • радіопрограм Суспільного у Чернігові та області;
  • програми «Українське радіо» у м. Миколаєві.

Крім того, завдяки зусиллям Концерну РРТ і ТОВ «Зеонбуд» вдалося забезпечити тимчасову роботу з іншого об’єкта Концерну в Запорізькій області цифрових мультиплексів і «Українського радіо». До окупації вони мовили з Оріхова.

Національна рада вдячна усім, хто попри фінансові й технічні труднощі продовжує боротьбу на інформаційному фронті.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше