Українські телеканали та радіостанції доступні на різних платформах. Медіаіндустрія об’єднує свої зусилля - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Українські телеканали та радіостанції доступні на різних платформах. Медіаіндустрія об’єднує свої зусилля

Для того, щоб забезпечити громадянам доступ до достовірної і перевіреної інформації, медіагалузь України реалізує нові ініціативи. У час війни інформація часто рятує життя. Українська медіаспільнота на ділі підтверджує готовність вірно служити своєму народові.

Спільний проєкт – єдиний марафон «Ми сильні разом» – із 24 лютого виходить  цілодобово на всіх провідних національних телеканалах. У всіх областях інформаційний марафон транслюється в ефірі також місцевих і регіональних мовників.

Тут подається інформація про ухвалені українською владою рішення, перебіг подій на фронтах і в тилу, звитягу непереможного українського війська, всі воєнні події, якими живе країна нині.

Ворог почав намагатись руйнувати телевізійні вежі. Тому, якщо у вас зник цифровий сигнал національних телеканалів – переключайтесь на місцеві та регіональні телеканали у ваших областях!

Також мовлення здійснюється на супутниках, в кабельних мережах та на ютубі.

До марафону приєдналося і цифрове радіо. 

В інтернеті на платформі https://radioplayer.ua/ є можливість отримувати новини про події в країні. Це можна робити без тарифікації мобільних операторів і без скачування додатка.

«1+1 media» створило для іноземних журналістів базу з відеороликами. До них є титри англійською мовою, а також пресрелізи про українську медіаспільноту та її реакцію на ті чи інші дії Російської Федерації. База стане доброю допомогою з надання об’єктивних даних для сотні журналістів і експертів з усього світу. Також колеги запустили англомовні сторінки у фейсбук та інстраграм.

Вебсайт 24tv.ua, що входить до медіахолдингу «Люкс» (канал новин «24», «Радіо Люкс», Zaxid.net та інші видання), запустив англійську версію, щоб дати можливість англомовному світу дізнаватися найповнішу інформацію про реальні події в Україні та про мужність українців, які боронять рідну землю. Англомовна версія сайту створена з волонтерською допомогою.

Свої ініціативи реалізують і провайдери програмної послуги та  платформи спільного доступу.

Так, платформа OLL.TV відкрила безплатний доступ до багатьох каналів. Їх можна дивитися безкоштовно і без реєстрації через додатки oll.tv, Інтерактивне ТВ і сайт. 

ОТТ-платформа Sweet.TV  також відкрила доступ до шести національних телеканалів: «1+1», «Новий канал», ICTV, СТБ, «Україна», «Україна 24». Тепер їх можна безкоштовно переглядати через браузер, додаток на мобільному пристрої або «ТВ всюди», де є інтернет.

Медіасервіс Megogo відкрив вільний доступ до декількох новинно-інформаційних каналів. Серед них: «UA:Перший», «1+1», «ICTV», «УНІАН ТБ», «Україна 24», «5 канал», «24 канал»,  «Рада», «Інтер», BBC, World News.
Раніше Megogo  оголосив про видалення всього російського контенту зі своєї медіа-бібліотеки, а також відкрив усім українським громадянам безкоштовний доступ до фільмів, анімації  та аудіоказок.

Провайдер телекомунікаційних послуг компанія «Ланет» намагається за наявності технічних можливостей підключати інтернет у бомбосховищах і укриттях в окремих районах Києва. Він організовує тільки закриті точки доступу, оскільки російські окупанти можуть під’єднуватися до відкритих точок доступу Wi-Fi.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше