Українські телеканали вже в Грузії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Українські телеканали вже в Грузії

Комісія з питань комунікацій Грузії 30 березня повідомила Національну раду про те, що 4 українські телеканали – «UA TV», «ICTV Україна», «Inter+» і Україна 24» – і радіостанція «Українське радіо» уже доступні на території цієї країни.

Два найбільші оператори послуг IPTV в Грузії – Magticom і Silknet – безкоштовно додали українські канали до своїх пакетів.

Суспільний мовник Грузії (GPB) спільно із суспільним мовником України розпочали пряме мовлення «Українського радіо» для того, щоб українці та інші зацікавлені особи могли отримувати вичерпну інформацію українською мовою. Цей проєкт підтримує Європейська мовна спілка (EBU).

Такі кроки були реалізовані в Грузії, щоб продемонструвати солідарність і підтримку України та її народу.

«Ми з великим занепокоєнням продовжуємо стежити за підлим вторгненням до України російської федерації, що атакує суверенну націю та людей України. Ми з гордістю вшановуємо хоробрість українського народу, його мужність і стійкість перед обличчям тривалої агресії», – йдеться в листі голови Комісії з питань комунікацій Кахі Бекаурі. Він також додає підтвердження «що в цій боротьбі за свободу і незалежність, де Україна бореться не лише за себе, а й за мир і стабільність у Європі та за її межами, ми разом з Україною».

Фото із сайту ua.depositphotos.com

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше