Уляна Фещук про ухвалення закону щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Уляна Фещук про ухвалення закону щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах

 

Заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Уляна Фещук в ефірі “5 каналу” під час телемарафону “Україна понад усе” прокоментувала ухвалення закону щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах.

 

“Закон, на жаль, не стосується телебачення. Тому що така ідея була в розробника закону 3822-1, проте вирішили, що він не набере достатньої кількості голосів. Тому цей закон регулює тільки радіо”, – повідомила Фещук.

 

“Щодо мови ведення програм, залишилася така сама норма проведення – три роки квотування. Перший рік – 50%, другий рік – 55% і третій рік – 60%. Тобто, фактично, при здійсненні моніторингу Національна рада повинна буде відокремлювати російськомовний продукт або іншомовний від україномовного. Фактично ми будемо сидіти з секундоміром і вимірювати скільки хто та чого сказав”, – додала вона.

 

 

 

 

Джерело “5 канал”

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше