«Уніка-TV» (логотип «Планета») програла в суді за позовом до Національної ради - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

«Уніка-TV» (логотип «Планета») програла в суді за позовом до Національної ради

Апеляційний суду м. Києва 11 липня 2017 року відмовив ТОВ «Телемережа «Уніка-TV» в задоволенні апеляційної скарги до Національної ради і залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Шевченківський районний суд м. Києва розглядав справу за позовом ТОВ «Телемережа «Уніка-TV» до Національної ради і Артеменка Ю.А. про захист честі, гідності та ділової репутації й 31 травня цього року ухвалив рішення, яким компанії відмовлено у задоволенні позовних вимог. Не погоджуючись із таким рішенням районного суду, ТОВ «Телемережа «Уніка-TV» звернулось до Апеляційного суду м. Києва з апеляційною скаргою. Однак і апеляційна інстанція не задовольнила вимог цього мовника та відмовила у задоволенні його скарги.

Нагадаємо, що супутниковий телеканал «Планета» припинив мовлення у зв’язку із закінченням терміну дії ліцензії, Національна рада неодноразово застосовувала до цього мовника санкції через різноманітні порушення. Одне із них стосувалося порушення вимог абзаців шостого, чотирнадцятого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (не допускається пропаганда винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками їх релігійних переконань, ідеології, належності до тієї чи іншої нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження, та здійснення інших вчинків, за якими наступає кримінальна відповідальність).

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше