United Group жертвує 1 мільйон євро на підтримку зусиль з надання допомоги Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

United Group жертвує 1 мільйон євро на підтримку зусиль з надання допомоги Україні

United Group, провідний постачальник телекомунікацій і медіа в південно-східній Європі, оголосив, що пожертвує 1 мільйон євро двом благодійним організаціям на підтримку гуманітарної допомоги через війну в Україні.

Кошти будуть розподілені між Міжнародним медичним корпусом (International Medical Corps), організацією першої допомоги, яка зосереджена на наданні невідкладної медичної допомоги та супутніх послуг тим, хто перебуває в надзвичайних ситуаціях, і Bright Kids Charity, українською організацією, яка займається допомогою хворим, інвалідам і знедоленим дітям.

United Group шокована і стривожена руйнуваннями, яких далі завдають Україні та її громадянам. Наше серце з невинними жертвами цієї війни та з усіма, хто постраждав від неї.

Генеральний директор United Group Вікторія Боклаг сказала: «Немає нічого ціннішого в цьому світі, ніж людське життя, і наш найбільший обов’язок як людей – зробити все, що в наших силах, щоб зберегти мир. Для мене як українки, чия родина все ще в країні, ця війна також є особистою трагедією».

Пожертвування United Group мають на меті зменшити страждання тих, кого війна зачепила найбільше. Серед них – біженці, сім’ї, які не змогли втекти від бойових дій, а також діти в дитячих будинках і лікарнях.

Гроші будуть витрачені на надання медичної допомоги та основних засобів – таких як медичне обладнання, ліки, підгузники, мобільні медичні аптечки, продукти харчування, засоби санітарії і гігієни.

Пожертвування United Group доповнюють інші ініціативи Групи та її операційних компаній для підтримки потерпілих від війни в Україні. Вони охоплюють такі заходи, як збори грошей і терміново необхідних товарів, надання біженцям передплачених телефонних карток і мобільних Wi-Fi-маршрутизаторів, а також безкоштовні дзвінки в Україну через мережі United Group, щоб допомогти родинам і друзям залишатися на зв’язку.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше