Уряд відзначив працю Ірини Сенченко і Лариси Якубенко - представниць Національної ради в областях - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Уряд відзначив працю Ірини Сенченко і Лариси Якубенко – представниць Національної ради в областях

Під час засідання Національної ради 15 вересня голова медіарегулятора Ольга Герасим’юк привітала колег із нагородами від Кабінету Міністрів України. Почесними грамотами Уряду відзначені представниця Національної ради в Чернігівській області Ірина Сенченко і представниця в Сумській області Лариса Якубенко.

Ольга Герасим’юк подякувала за їхню працю і відзначила, що ці нагороди за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку інформаційної сфери, сумлінну працю і високий професіоналізм – заслужені.

Ірина Сенченко з початком повномасштабної російської агресії здійснювала постійну комунікацію з телерадіокомпаніями та провайдерами програмної послуги, інформувала Національну раду про зміни в мовленні ліцензіатів.

Вона організувала оповіщення жителів області  про небезпеку через альтернативні джерела інформації на випадок відсутності сигналу радіо і телебачення.

Ірина Сенченко була на постійному зв’язку з місцевими мовниками, налагодила комунікацію міжнародних ЗМІ з керівниками міст області та місцевими журналістами.

Крім того, Ірина Сенченко  включилася й у волонтерську роботу, співпрацювала з громадськими активістами. Таким чином, вдалося організувати доставку для працівників телекомпаній міста продуктових наборів, ліків, засобів гігієни та спальні мішки. Телекомпанії Чернігова були забезпечені генераторами, що дало змогу оперативно вийти в ефір до відновлення в місті роботи електромереж.

Лариса Якубенко від початку війни здійснює координацію роботи телерадіомовників для поширення достовірного контенту. Вона ініціювала створення спільних випусків оперативних новин місцевими мовниками, максимально допомагала журналістам, які виходили в ефір на окупованих територіях буквально з підпілля.

За її безпосередньої участі відбулося підписання Меморандуму єдності місцевих та регіональних ТРО Сумської області задля захисту інформаційного простору Сумщини та України.

Лариса Якубенко і зараз постійно комунікує з представниками обласної військової адміністрації, обласної ради, профільними департаментами щодо налагодження мовлення місцевих та регіональних  компаній. З цією метою спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю СОВА напрацьовано проєкт пропозицій до Уряду, Верховної Ради України щодо підтримки місцевого телерадіомовлення на прикордонних територіях.

Ірина Сенченко і Лариса Якубенко подякували за відзначення їхньої праці  та присвятили нагороди місцевим мовникам, які проявили героїзм під час рашистської навали.

З такими людьми нас не здолати!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше