Уся територія ОРДЛО буде охоплена сигналом Українського радіо, — Костинський - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Уся територія ОРДЛО буде охоплена сигналом Українського радіо, — Костинський

«За теоретичними розрахунками, охоплення цим сигналом має бути більше 12 мільйонів людей», — розповідає член Національної ради з телерадіомовлення

Говоримо з членом Національної ради з телерадіомовлення Сергієм Костинським.

Сергій Костинський: Ми маємо дві стратегії розвитку мовлення в Донецькій та Луганській областях, як і в Херсонській області. Вони полягають у тому, що ми розробили план дій щодо організації мовлення на підконтрольних територіях. Будівництво вежі в Краматорську, в Покровську.

Ми реалізуємо проекти щодо реалізації мовлення на окуповану територію. Одним з таких важливих перших проектів є організація мовлення першого каналу Українського радіо на середніх хвилях, на частоті 883 кілогерци. На початку року Національна рада у погодженні з Міністерством інформаційної політики видала дозвіл на тимчасове мовлення суспільному мовнику. На перше червня оператор телекомунікацій забезпечив організацію цього мовлення. Воно ведеться з Часового Яру Донецької області з потужністю 25 кіловат.

На сьогоднішній день ми тестуємо це мовлення, хочемо надати якісний сигнал, вивчаємо територію розповсюдження. За теоретичними розрахунками, охоплення цим сигналом має бути більше 12 мільйонів людей. Це не тільки Донецька та Луганська, а й Запорізька, і Дніпропетровська, і Харківська, а також всі прикордонні території РФ, зокрема Ростов-на-Дону.

Сергій Стуканов: Ви хочете сказати, що вся територія ОРДЛО буде охоплена цим сигналом?

Сергій Костинський: Звичайно. Для цього цей проект і було створено.

Сергій Стуканов: Які пристрої потрібно мати споживачам?

Сергій Костинський: Передусім необхідно, щоб ЗМІ, які чути на окупованих територіях, розповсюджували інформацію про те, що з’явилася нова частота, на якій іде мовлення.

Джерело “Громадське радіо

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше