До уваги громадськості і ліцензіатів Національної ради! Ще є час для пропозицій до регуляторного акта щодо подання інформації про структуру власності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

До уваги громадськості і ліцензіатів Національної ради! Ще є час для пропозицій до регуляторного акта щодо подання інформації про структуру власності

Нагадуємо, що 25 травня 2022 року закінчується термін приймання пропозицій та зауважень до проєкту змін до Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги.

Проєкт регуляторного акта оприлюднений у підрозділі «Проєкти для громадського обговорення» розділу «Регуляторна діяльність» офіційного вебсайту Національної ради.

Проєктом Змін до Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги пропонується подання щорічної звітної інформації про структуру власності через електронний сервіс «Особистий кабінет», спрощуються форми документів та зменшується їх кількість, також спрощується подання відомостей за формою податкової декларації про майновий стан і доходи.

Просимо зауваження та пропозиції стосовно змісту регуляторного акта надавати в електронній формі на е-mail: nrada@nrada.gov.ua.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше