До уваги ліцензіатів – інформація щодо подачі відомостей про структуру власності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

До уваги ліцензіатів – інформація щодо подачі відомостей про структуру власності

Національна рада нагадує ліцензіатам про необхідність подавати інформацію про свою структуру власності і звертає увагу на те, що відбулися зміни щодо подання такої інформації.

Телерадіоорганізації і провайдери програмної послуги щороку до 31 березня зобов’язані подати до Національної ради звіт за попередній (звітний) рік діяльності про свою структуру власності відповідно до вимог частини дев’ятої статті 40, частини другої статті 59  Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності, затвердженого рішенням Національної ради  від 21 січня 2016 року № 2, що зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 лютого 2016 року за № 251/28381 (зі змінами).

30.08.2022 набув чинності Порядок подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності (у редакції рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 17 червня 2022 року № 330) (далі – Порядок), який викладено у новій редакції. Згідно з ним звіт про  структуру власності за попередній (звітний) рік діяльності подається суб’єктами інформаційної діяльності до Національної ради за новими формами. Також передбачено новий порядок подання таких форм.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2023 року  відповідно до Порядку інформація про структуру власності подається до Національної ради в електронній формі через електронний сервіс «Особистий кабінет». Уся необхідна інформація щодо отримання доступу до електронного сервісу «Особистий кабінет», подання звітів про структуру власності і форми для заповнення розміщені на офіційному вебсайті Національної ради в розділі «Прозорість медіа».

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше