До уваги правовласників іноземних телерадіоорганізацій і їх представників! - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До уваги правовласників іноземних телерадіоорганізацій і їх представників!

Національна рада нагадує, що 01.02.2022 набув чинності Порядок формування Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються (Порядок), затверджений рішенням регуляторного органу від 18.11.2021 № 1727. Пункт 16 Порядку передбачає, що іноземні телерадіоорганізації, внесені до Переліку, підтверджують свої наміри про ретрансляцію до 31 березня кожного третього календарного року після внесення їх до Переліку, підтверджуючи або поновлюючи всю інформацію та документи, на основі яких ухвалювалося рішення про внесення до Переліку.

Неподання документів для поновлення інформації, на основі якої приймалося рішення про внесення до Переліку, є підставою для вилучення із Переліку.

Підтвердження або поновлення інформації здійснюється на підставі письмової заяви правовласника (виробника) програми або його уповноваженого представника. Вона має бути поданою за формою, що наведена в додатку до Порядку.

До Заяви додаються:

  • копія дозвільного документа країни-походження програми (ліцензія, свідоцтво про реєстрацію тощо);
  • документ, що підтверджує повноваження уповноваженого представника правовласника (виробника) програми (у разі якщо Заява подається не особисто правовласником (виробником) програми).

 У разі неможливості вчасно подати заяву або додати документи Національна рада наполегливо закликає надіслати відповідну заяву, в якій зазначити причини неможливості подання заяви та/або документів. У разі визнання причин, які унеможливили виконання вимог Порядку, поважними і такими, що спричинені запровадженням воєнного стану в України, Національна рада може перенести строки подання відповідних документів.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше