До уваги телерадіоорганізацій! Мінекономрозвитку просить надати інформацію про публічне сповіщення об’єктів майнових прав в ефірі за 2018 рік - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До уваги телерадіоорганізацій! Мінекономрозвитку просить надати інформацію про публічне сповіщення об’єктів майнових прав в ефірі за 2018 рік

 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України звернулося до Національної ради листом, у якому поінформувало про початок відкритого конкурсу для визначення акредитованих організацій колективного управління. Щоб забезпечити умови для визначення репрезентативності організацій колективного управління, Міністерство звертається до телерадіоорганізацій, щоб вони подали до Мінекономрозвитку інформацію про публічне сповіщення в їхніх ефірах об’єктів майнових прав за 2018 рік. Термін подачі інформації – до 26 квітня цього року.

Для подання зазначеної інформації була розроблена форма звіту. З нею, а також із листом Мінекономрозвитку можна ознайомитися за посиланням.

Нині чинне законодавство передбачає обов’язок телерадіоорганізацій щороку, до 31 березня, подавати до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування і реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності, звіт за попередній рік діяльності про використання об’єктів авторського права, а саме музичних творів, аудіовізуальних творів, фонограм (відеограм) та зафіксованих у них виконань, у телерадіоефірі телерадіоорганізації.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше