Уведено в дію цифровий передавач у Волновасі та три FM-передавачі Українського радіо для мовлення в Донецькій і Луганській областях

06.01.2016

ЦЕ ДАСТЬ ЗМОГУ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ІНФОРМАЦІЙНУ ПРИСУТНІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ ПРОГРАМ У СХІДНОМУ РЕГІОНІ КРАЇНИ, ЗОКРЕМА ЦИФРОВІ ТЕЛЕКАНАЛИ ЗМОЖУТЬ ПРИЙМАТИ МЕШКАНЦІ ВОЛНОВАСЬКОГО, МАР’ЇНСЬКОГО, СТАРОБЕШІВСЬКОГО РАЙОНІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ПІВДЕННОЇ ЧАСТИНИ ДОНЕЦЬКА.


Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ) повідомляє про введення в дію цифрового передавача у Волновасі, що транслюватиме 5 цифрових телевізійних каналів, та трьох передавачів, які поширюватимуть програми Українського радіо.


31 грудня 2015 року на радіотелевізійній станції Волноваха Донецької філії КРРТ було введено в дію цифровий телевізійний передавач потужністю 1 кВт стандарту DVB-T із трансляцією у цифровому пакеті п’яти телевізійних програм вітчизняних мовників: «Перший:UA», «5 канал», «1+1», «Україна» та Донецька ОДТРК.


Це дасть змогу забезпечити інформаційну присутність українських програм у східному регіоні країни, зокрема цифрові телеканали зможуть приймати мешканці Волноваського, Мар’їнського, Старобешівського районів Донецької області та південної частини Донецька.


5 січня 2016 року введено в дію три радіомовні передавачі потужністю 1 кВт для забезпечення мовлення програм Українського радіо в Донецькій і Луганській областях, а саме: на РТР міст Волновахи (88,7 МГЦ), Костянтинівки (89,9 МГц) і Широкого (106,9 МГц).


Таким чином, мовлення першої програми Українського радіо здійснюватиметься на території Волноваського, Старобешівського, Костянтинівського, Красноармійського районів Донецької області, частково міст Горлівки і Донецька, а також Станично-Луганського і Біловодського районів Луганської обл. та частково міста Луганська.

Уведення в дію передавачів здійснено коштом Концерну РРТ.