До ужгородського провайдера програмної послуги застосовано санкцію «оголошення попередження» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

До ужгородського провайдера програмної послуги застосовано санкцію «оголошення попередження»

Розглянувши результати позапланової виїзної перевірки ФОП Гайдамака Д.Л., м. Ужгород Закарпатської обл., Національна рада 9 січня ухвалила рішення про оголошення ліцензіату попередження.

Внаслідок проведеного 20 вересня 2019 року моніторингу програм, які ФОП Гайдамака Д.Л надає у складі програмної послуги з використанням аналогової технології розповсюдження телепрограм, регулятор призначив компанії позапланову перевірку.

Перевірка зафіксувала порушення частини дев’ятої статті 39 і частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (провайдер зобов’язаний забезпечити усім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги), оскільки універсальна програмна послуга надається не в усьому обсязі: не ретранслюється 1 програма – ПАТ «НСТУ» (логотип «UА: КРИМ» (комбіноване). Не було також дотримано частини другої статті 42 зазначеного закону через те, що ліцензіат поширював 9 іноземних програм, що не входять до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: RTL-club, M-1, JOJ, TV-2, Duna TV, M4 Sport, STV1, STV2, CT24.

Регуляторний орган зобов’язав компанію упродовж місяця увідповіднити свою діяльність умовам ліцензії та не порушувати законодавчі вимоги надалі.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше