До ужгородського провайдера програмної послуги застосовано санкцію «оголошення попередження» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До ужгородського провайдера програмної послуги застосовано санкцію «оголошення попередження»

Розглянувши результати позапланової виїзної перевірки ФОП Гайдамака Д.Л., м. Ужгород Закарпатської обл., Національна рада 9 січня ухвалила рішення про оголошення ліцензіату попередження.

Внаслідок проведеного 20 вересня 2019 року моніторингу програм, які ФОП Гайдамака Д.Л надає у складі програмної послуги з використанням аналогової технології розповсюдження телепрограм, регулятор призначив компанії позапланову перевірку.

Перевірка зафіксувала порушення частини дев’ятої статті 39 і частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (провайдер зобов’язаний забезпечити усім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги), оскільки універсальна програмна послуга надається не в усьому обсязі: не ретранслюється 1 програма – ПАТ «НСТУ» (логотип «UА: КРИМ» (комбіноване). Не було також дотримано частини другої статті 42 зазначеного закону через те, що ліцензіат поширював 9 іноземних програм, що не входять до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: RTL-club, M-1, JOJ, TV-2, Duna TV, M4 Sport, STV1, STV2, CT24.

Регуляторний орган зобов’язав компанію упродовж місяця увідповіднити свою діяльність умовам ліцензії та не порушувати законодавчі вимоги надалі.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше