Пропагандистські канали мають бути визнані терористичними організаціями - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Пропагандистські канали мають бути визнані терористичними організаціями

В ефірі телемарафону «Єдині новини» 28 жовтня голова Національної ради Ольга Герасим’юк розповіла, чому російськи провідні телеканали треба визнати терористичними організаціями.

Медіарегулятор звернувся до правоохоронних органів, аби телеканали «Россия 24», «RTR Планета» і «Первый», які транслюють ідеологію російського фашизму, офіційно визнали терористичними організаціями.

Моніторинги цих телеканалів підтверджують, що вони використовували свої ефіри для того, щоб виправдати терористичні акти, які здійснює російська армія проти мирного населення України. 

Усі «ведучі» програм цих російських телеканалів не лише безпідставно звинувачували в терактах у Вінниці, Оленівці, Чаплиному «українських нацистів», а й заохочували і закликали до таких дій та погрожували смертю.

Визнання на офіційному рівні цих пропагандистських ЗМІ терористичними організаціями допоможе застосувати до них європейські санкції, також матеріали моніторингів будуть використані в судах проти них.

Докладніше про це дивіться тут:

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше