В ефірі Тернопільської філії НСТУ обговорили проект «Мовлення громад»

20.11.2017

Виклики, що стоять перед телерадіожурналістикою Тернопільщини, обговорили учасники телепередачі циклу «Що робити» філії НСТУ «Тернопільська регіональна дирекція». Лідери громадської думки, експерти порушили такі питання, як вплив місцевих електронних медіа на соціальні процеси, налагодження комунікації новостворених територіальних громад із регіональними телерадіокомпаніями, навели приклади, коли висвітлення теми на радіо чи в телеефірі давало результати у розв’язанні резонансних проблем.

Представник Національної ради в області Михайло Зубик акцентував на важливості забезпечення доступу населення до інформації, зокрема програм Суспільного мовлення. Він докладно розповів про ініційований Національною радою проект «Мовлення громад», який реалізовується на основі малопотужного ФМ-мовлення.

Голова Шумської об’єднаної територіальної громади Володимир Плетюк заявив в ефірі про підтримку цього проекту і намір переконати земляків у необхідності його якнайшвидше реалізувати.

Зараз у Тернопільській області телерадіоорганізації із трьох районів (Кременецького, Бучацького та Гусятинського) вже подали в Національну раду документи на прорахунок частот для розвитку малопотужного ФМ-мовлення.