В Естонії заблокували 53 сайти, що поширювали російські телеканали - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

В Естонії заблокували 53 сайти, що поширювали російські телеканали

Естонський Департамент захисту прав споживачів та технічного нагляду (TTJA) передав інтернет-провайдерам інформацію про 53 домени, через які можна було дивитися заборонені в Європейському Союзі російські телеканали, для обмеження доступу до них. Така інформація з’явилася на сайті TTJA.

TTJA продовжує моніторинг телеканалів і вебсайтів, щоб визначити ресурси, які намагаються обійти санкції Європейського Союзу. У разі виявлення в Естонії сайтів, що поширюватимуть заборонені російські телеканали, Департамент невідкладно інформує про такі факти телекомунікаційні компанії.

За словами генеральної директорки TTJA Крісті Тальвінг, «опитування громадської думки, проведене на замовлення Держканцелярії (Естонії – ред.), показує, що згадка російських каналів як важливого джерела інформації за рік знизилася із 33% до 11%, а довіра – з 40% до 18%. На підставі цих цифр можна сказати, що робота із захисту естонського інформаційного простору була ефективною».

На сьогодні Естонія для захисту свого інформаційного простору та забезпечення дотримання санкцій обмежила доступ до 195 вебсайтів і 51 телеканалу.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше