В іспанському місті Аліканте розпочало роботу перше в країні україномовне радіо «Ucrania FM» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

В іспанському місті Аліканте розпочало роботу перше в країні україномовне радіо «Ucrania FM»

Із 19 березня в м. Аліканте виходить в ефір нова радіостанція «Ucrania FM». Про це повідомило Посольство України в Королівстві Іспанії. Це перша україномовна радіостанція в Іспанії, яка буде доступною для майже 400 тис. осіб.

Радіо «Ucrania FM» працює на частоті 88.0 FM у місті Аліканте й передмісті (охоплює населення близько 220 000 осіб), а також на частоті 100.7 FМ в зоні Сан-Хуан-Аліканте, Ель Кампейо, Хіхона, Моралет, Сан-Вісент (охоплює населення близько 170 000 осіб).

Радіо також буде доступним онлайн на сторінці www.ucraniafm.com.

Радіостанція була створена задля інформаційної підтримки україномовної спільноти. Ініціаторами започаткування роботи радіо стали Роман Коваленко і його дружина Олена Ісаєва, професійна радіоведуча Ірина Стасів.

Перший секретар Посольства Сергій Соловей у своїй вітальній промові подякував також іспанським партнерам, що опікуються наданням радіочастот для першого україномовного радіо Іспанії.

Ефір «Ucrania FM» складатиметься в основному із сучасної україномовної музики, культурних, соціальних і розважальних програм.

«Ваша радіостанція є важливим фактором консолідації для всіх українців, які проживають в місті, а також важливим елементом у протидії російській пропаганді. Можливо, цей перший крок, зроблений в Аліканте, слугуватиме прикладом для інших, і українська пісня залунає з радіоприймачів усіх куточків Іспанії», – сказав представник Посольства.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше