В Івано-Франківській ОДА обговорили питання вдосконалення мережі цифрового телевізійного мовлення

21.12.2018

20 грудня в державній адміністрації Івано-Франківської області відбулася нарада з обговорення питання вдосконалення цифрової мережі регіонального ефірного телевізійного мовлення, у ній взяв участь представник Національної ради в цій області Ігор Маслов.

Проводив нараду начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА Володимир Джигіта, в обговоренні питання брали участь директор Івано-Франківської філії концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Олег Петраш, заступник директора Карпатської філії Українського державного центру радіочастот Ігор Лучко, начальник управління Держспецзв’язку Володимир Савчук,  директор департаменту соціальної політики ОДА Володимир Корженьовський, керівники телерадіоорганізацій ТзОВ ТРК «3 Студія», ТРК «Надвірна», КП «Державна студія» «КМТ» й ТРК «Незалежність».

«Внаслідок недостатньо розвиненої мережі багатоканального телевізійного мовлення частина області не покрита цифровим сигналом. Із вимкненням аналогового телебачення актуальним є вдосконалення мережі цифрового телевізійного мовлення. На сьогодні постає питання фінансової підтримки задля вирішення цього питання. І тому наше управління опрацьовує цей напрямок роботи і збирає пропозиції для розробки відповідної програми», − зауважив Володимир Джигіта.

Ішлося також про державну підтримку розвитку цифрової мережі багатоканального телевізійного мовлення та розміщення обладнання для створення нових локальних мультиплексів в області.

Важливо зазначити, що побудова та введення в дію досконалішої цифрової мережі мовлення суттєво збільшить кількість населених пунктів, охоплених телебаченням центральних та місцевих телекомпаній, що своєю чергою дасть змогу розширити доступ мешканців Івано-Франківщини до телевізійного мовлення.