В УДЦР буде замовлено прорахунок нових частотних присвоєнь
Національна рада на засіданні 6 лютого ухвалила рішення звернутися до ДП «Український державний центр радіочастот» стосовно розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення, зміни потужності та місця встановлення радіоелектронних засобів мовлення у деяких населених пунктах.
Так, звернення стосуватиметься визначення можливості збільшення потужності з 0,1 кВт до 0,5 кВт радіоелектронного засобу мовлення на частоті 101,8 МГ у Вінниці та з 0,03 кВт до 0,1 кВт на частоті 106,8 у Тернополі. Водночас на прохання ТОВ «ТРК «Можливість», м. Слов’янськ, потужність передавача в Одесі на частоті 68,36 буде зменшено з 5,0 до 2,0 кВт.
Також у Львівській області, окрім збільшення потужності РЕЗ із 0,01 кВт до 0,5 на частоті 99,5 МГц, буде здійснено його перенесення з міста Радехів до села Павлів Радехівського району.