В УДЦР замовлено висновки щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

В УДЦР замовлено висновки щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом

Національна рада 21 травня ухвалила рішення замовити в ДП «Український державний центр радіочастот» розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення, зміни потужності та місця встановлення радіоелектронних засобів мовлення.

 Прорахунок нових частотних присвоєнь замовлено для потреб аналогового звукового мовлення в діапазоні 87,5 – 100 МГц у Зінькові Полтавської області.

Окрім того, на прохання Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Національна рада звертається з тим, щоб змінити потужності передавачів у Вінниці, Києві, Львові, Одесі, Черкасах, Чернівцях, Ковелі Волинської області, Рокосові Закарпатської області, Більмаку Запорізької області, Вестерничанах Одеської області, Красногорівці Полтавської області, Білопіллі Сумської області, Кульчіївцях Хмельницької області і Новодністровську Чернівецької області.

Також регулятор просить УДЦР перенести передавачі на частоті 90,6 МГц із с. Завгороднє до с. Петрівське Харківської області і на 7 ТВК з м. Луцька до с. Підгайці Волинської області.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше