В Україні створили Національне інформаційне бюро для централізації інформації про військовополонених, хворих і зниклих безвісти осіб - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

В Україні створили Національне інформаційне бюро для централізації інформації про військовополонених, хворих і зниклих безвісти осіб

Розпорядженням Уряду 17 березня в Україні розпочало роботу Національне інформаційне бюро. Метою цього органу є централізація інформації про військовополонених, хворих і зниклих безвісти осіб, загиблих з обох сторін конфлікту за посередництва Міжнародного Комітету Червого Хреста для подальшої передачі цих відомостей родинам і обміну полоненими. 

Зокрема, створено сайт nib.gov.ua, на якому із 22:00 годин 17.03.2022 відкрилася форма для запитів.

Також почала роботу гаряча лінія за коротким номером 1648 і міським номером 
(0-44) 287-81-65 (для отримання дзвінків із будь-якої країни світу). Вона функціонуватиме у в месенджерах.

Працівникам бюро були передані списки військовополонених України, військовополонених рф і українських цивільних заручників, сформовані за інформацією, отриманою від українських органів державної влади та за повідомленнями громадян.  

 Національне інформаційне бюро створене відповідно до міжнародно-правових зобов’язань України у зв’язку з початком нового активного етапу війни.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше