Валентин Коваль бере участь у 49-му засіданні EPRA - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Валентин Коваль бере участь у 49-му засіданні EPRA

29 – 31 травня член Національної ради Валентин Коваль бере участь у 49-ому засіданні Європейської платформи регуляторних органів (EPRA), що відбувається в Сараєво, Боснія і Герцеговина. Захід організовано на запрошення Агентства з питань регулювання зв’язку цієї країни.

Після вітальних слів учасникам представили стислу презентацію медіа-ландшафту Боснії і Герцеговини.

На першому пленарному засіданні заслухали доповідь професора Дублінського технологічного університету з питання захисту неповнолітніх в інтернет-світі. Зокрема, були презентовані дослідження доказів такої шкоди.

Серед організаційних питань заслухано звіт голови правління EPRA Селін Крейг та остаточний звіт про витрати організації за 2018 рік.

Після обіду робота учасників засідання триватиме в робочих групах. У першій, присвяченій  темі медіа-грамотності, відбуватиметься подальший активний обмін думками, що стане продовженням дискусії, започаткованої  в рамках тимчасової оперативної робочої групи EPRA з питань медіаінформаційної грамотності у 2018 році. У другій робочій групі обговорюватиметься потреба визначення «європейських творів» і методології для їх визнання; а в третій – нещодавні практичні випадки і кращі практики щодо запобігання мови ненависті в медіа.

Заплановано також заслухати інформацію від Європейської Комісії, ERGA (Європейської регуляторної групи з аудіовізуальних медіа-сервісів), Європейської аудіовізуальної обсерваторії, Ради Європи і Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ.

Завтрашнє пленарне засідання Європейської платформи регуляторних органів розглядатиме питання прав у сфері спортивних подій. Також буде обрано склад правління EPRA.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше