Валентин Коваль представив Національну раду на першому пленарному засіданні EPRA у 2021 році

22.01.2021

2 січня онлайн відбулося перше цьогорічне пленарне засідання Європейської платформи регуляторних органів (EPRA). Учасники визначилися із пріоритетами діяльності організації на 2021  2023 роки. Медіарегулятора України на заході представляв перший заступник голови Національної ради Валентин Коваль. У засіданні взяли участь усі члени і спостерігачі Платформи.

Засідання, спрямоване на відновлення зв’язків між учасниками EPRA після незвичного 2020 року, ініціювало жваві обговорення щодо планів діяльності Платформи на трирічний період і тем, які будуть опрацьовуватись цього року.

Одним з уроків пандемії, який засвоїла міжнародна спільнота, є те, що співпраця, підтримка зв’язків і навчання є справді життєво важливими. Тому наступні три роки EPRA керуватиметься девізом «Ділимось знаннями для отримання максимальної вигоди від змін». Цей підхід наскрізно відображений у стратегічному документі організації, що відображає пріоритети її діяльності на 2021 – 2023 роки. Зміст Стратегії було сформовано Правлінням і Секретаріатом EPRA на основі аналізу інформаційних внесків членів Платформи, а також з урахуванням специфіки роботи організації.

Документ було ухвалено 7 грудня 2020 року. Нині його було представлено учасникам засідання. Первинна версія документа, яку планувалося ухвалити навесні 2020 року, зазнала змін з метою відображення впливу пандемії на медіасектор. Набуття чинності Стратегією було відтерміноване на 2021 рік.

На пленарному засіданні сьогодні було представлено й ухвалено План роботи EPRA на 2021 рік.

У рамках ознайомлення колег із найкращими практиками медіарегуляторів, впровадженими в умовах пандемії, Валентин Коваль на запит керівних структур EPRA представив інформацію про успішну ініціативу Національної ради з обміну контентом між телекомпаніями «Media Change Ukraine».