Валентин Коваль взяв участь у конференції «Телебачення як бізнес»

20.09.2018

20 вересня член Національної ради Валентин Коваль від імені регуляторного органу привітав учасників 9-ї конференції «Телебачення як бізнес», яка організована Індустріальним телевізійним комітетом у рамках Kyiv Media Week. Як завжди, вона зібрала багато фахівців галузі, топ-менеджерів, а також закордонних гостей.

За словами Валентина Коваля, назва цієї конференції має бути зі знаком питання. 2010 рік був першим неприбутковим для великої індустрії, тому «кожен раз телебачення як бізнес – це наче мрія, коли це повернеться». Він побажав усім успіху і висловив сподівання, що телебачення знову таки стане бізнесом.

Національна рада зі свого боку всі свої зусилля віддає на створення рівних умов для всіх учасників ринку, висловився Валентин Коваль. «Навіть відключення аналогу було спрямоване саме на те, щоб створити рівні умови для всіх, щоб ви могли вже змагатися на рівних», – сказав він.

Під час сьогоднішньої конференції обговорюватиметься цілий спектр актуальних для галузі питань. Йтиметься про те, як розвиватиметься надалі телевимірювання і рекламний ринок, яка подальша доля ринку праці з урахуванням сучасної демографічної ситуації та в умовах відтоку людського капіталу за кордон, наскільки важче стало працювати у журналістиці розслідувань. Значна увага буде приділена ключовим змінам на телевізійному ринку та перспективам розвитку на 2019 рік.