Велика Британія застосувала нові санкції до російських пропагандистів і генерал-полковника, що керує знищенням Маріуполя - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Велика Британія застосувала нові санкції до російських пропагандистів і генерал-полковника, що керує знищенням Маріуполя

Про нові санкції  заявила у четвер, 30 березня, очільниця Міністерства закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс. Вони запроваджуються до ведучого  російського пропагандистського телеканалу «Россия» Сергєя Брільова та державних ЗМІ Росії «ТВ-Новости» і «Россия Сегодня». Також  санкції  введено до російського генерал-полковника Михаіла Мізінцева, відомого світу під кличкою «маріупольський м’ясник», яку він отримав за жорстоку блокаду і знищення Маріуполя, що ведуться під його керівництвом.

Пресслужба британського уряду інформує, що  відтепер Сергєй Брільов, який раніше мешкав у Великій Британії, не матиме доступу до своїх активів у цій країні і не зможе вести ділову діяльність.

Потрапили під санкції і генеральний директор «Газпром-медіа», колишній керівник Роскомнагляду Александр Жаров,  генеральний директор RT Алексєй Ніколов, керівник Sputnik International Broadcasting Антон Анісімов.

Прямі санкції діятимуть також щодо державних ЗМІ Росії:  компаній «ТВ-Новости», якій належить RT, і «Россия Сегодня», що контролює інформаційне агентство Sputnik.

Раніше медіарегулятор Великої Британії Ofcom відкликав ліцензію на мовлення RT, нові санкції гарантують, що RT не зможе повернутися у британський ефір.  Компанії і приватні особи, що працюють в країні, не мають права співпрацювати з російськими агентствами RT та Sputnik і їхнім менеджментом.

Крім того, уряд Британії ввів персональні санкції проти начальника Центру управління та контролю національної оборони, який планує і контролює всі російські військові операції по всьому світу, генерал-полковника Михаіла Мізінцева. 

Цей російський військовий чин «прославився» своєю надзвичайною жорстокістю у війні в Сирії. Саме під його керівництвом відбуваються бомбардування мирних громадян у Маріуполі та жорстока блокада міста. Медіа охрестили цього нелюда «маріупольським м’ясником»! Невдовзі він буде відповісти за всі свої злочини перед людяністю.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше