Вічна пам’ять Петру Шегді – чудовій людині, журналісту, колишньому представнику Національної ради у Чернівецькій області - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Вічна пам’ять Петру Шегді – чудовій людині, журналісту, колишньому представнику Національної ради у Чернівецькій області

Національна рада з великим сумом і скорботою сприйняла трагічну звістку – вчора, 3 серпня, не доживши лише один день до свого 68-річчя, відійшов у вічність багаторічний представник Національної ради (1995 – 2015 рр.) у Чернівецькій області Петро Шегда.

Ми знали Петра Петровича як талановитого журналіста, високоінтелектуальну, толерантну і щиру людину, професіонала у сфері телерадіомовлення, який любив рідну землю і служив Україні. З ним завжди було пізнавально спілкуватися не лише на професійні теми, було цікаво обговорювати події культури, суспільного-політичного життя, літературні новинки. Він запам’ятався нам шляхетним чоловіком із розумними очима і сором’язливою посмішкою. Він був надійним товаришем, який у разі потреби завжди був готовий підставити плече, прийти на допомогу. Таким світлим і добрим він залишиться у наших споминах.

Члени Національної ради й увесь колектив медіарегулятора висловлює глибокі співчуття рідним і друзям Петра Петровича. Вічна пам’ять!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше