Відбулася зустріч білоруської делегації з керівництвом Національної ради - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Відбулася зустріч білоруської делегації з керівництвом Національної ради

8 червня 2010 року відбулася зустріч представників Національної державної телерадіокомпанії республіки Білорусь з керівництвом Національної ради.

8 червня 2010 року відбулася зустріч представників Національної державної телерадіокомпанії республіки Білорусь з керівництвом Національної ради. Регуляторний орган України у сфері телерадіомовлення представляли голова Національної ради Володимир Манжосов, заступник голови Лариса Мудрак та керівники структурних підрозділів. На обговорення питання щодо ретрансляції національного телеканалу Білорусь делегувала 1-го секретаря Посольства Республіки Білорусь Тамару Хорошун, директора телеканалу „Бєлтелерадіокомпанія” Сергія Булацього і юрист-консульта Руслана Жуковича.

Результатом зустрічі стала домовленість сторін погодити ліцензійну угоду з дистриб’ютором та готувати пакет документів, необхідних для реєстрації в Україні.

Голова Національної ради заявив, що Національна рада не має претензій до телеканалу та висловив думку, що більшість провайдерів програмної послуги виявлять бажання ретранслювати його на території України.

Прес-служба Національної ради

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше