Відбулася зустріч із представниками канадської діаспори та продюсерської інституції - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Відбулася зустріч із представниками канадської діаспори та продюсерської інституції

  


10 липня у Національній раді відбулася зустріч із директором Представництва Світового конгресу українців Сергієм Касянчуком і виконавчим продюсером низки документальних фільмів та засновником найбільшого українського фестивалю поза межами України «Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival» Юрієм Клюфасом, на якій обговорено питання співпраці у медіа-галузі.


 


Національну раду представляв заступник голови Національної ради Григорій Шверк і керівники окремих структурних підрозділів. Також у розмові взяла участь заступник генерального директора НТКУ Вікторія Романова.


  


Мова йшла про можливість обміну окремим контентом та використання сюжетів і епізодів як у програмах українських телевізійних каналів, так і канадських передачах, що розраховані на велику українську діаспору в Канаді. Предметно обговорено домовленості з канадською продюсерською організацією і Національною телекомпанією України. Також директор СКУ повідомив Національну раду, що в Києві створено постійне представництво Конгресу, який об’єднує 33 країни-члени і представників ще 16 держав. Отже, є можливість налагодити системну співпрацю й розширювати  ці зв’язки.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше