Відбулося чергове квітневе засідання Громадської ради

23.04.2012

Учора, 23 квітня 2012 року, у приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбулося квітневе засідання Громадської ради при цьому регуляторному органові. Учасники детально обговорили перші два питання порядку денного, інші три перенесено на наступне засідання.

У результаті проведених дискусій Громадська рада погодила зауваження до проекту «Положення про дитяче мовлення». «Ми вам дуже вдячні за роботу, адже фінальне ухвалення такого документа допоможе надалі уникнути непорозумінь і спекуляцій у цій сфері», – зазначила заступник голови Національної ради Лариса Мудрак, яка була присутня на засіданні. Зауваження та пропозиції до проекту будуть оприлюднені по завершенні його громадського обговорення. Нагадаємо, воно триває до 30 квітня ц. р.

Громадська рада також заслухала питання захисту журналістів в Україні. За аналізом експертів, українські телекомпанії не публікують склади редакційних рад та редакційні статути. Отже, при виникненні конфліктних ситуацій журналістові немає куди звернутися за захистом.

Питання про засилля російських телеведучих на українських каналах, про проблеми із сурдоперекладом та про спонсорство алкогольних брендів перенесені на наступне засідання дорадчого органу.

На засіданні були присутні голова Громадської ради, директор із правових питань, заступник голови МГО «Інтерньюз-Україна» Павло Моісеєв, юрист Інституту медіа-права, секретар Громадської ради Ігор Розкладай, члени Громадської ради: ректор КНУ театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого Олексій Безгін, професор кафедри телерадіожурналістики, дикторів та ведучих телепрограм Київського національного університету культури і мистецтв Олександр Макарський, тележурналіст, теле-, радіоведуча Анжеліка Рудницька, спеціаліст із ліцензування та запровадження нових проектів Андрій Соломаха.

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada