Відбувся турнір юних журналістів

04.11.2013

У Сумах завершився обласний турнір юних журналістів. Його присвячено пам’яті Геннадія Петрова, одного із фундаторів професійного жанру журналістських розслідувань в Україні, відомого сумського публіциста і краєзнавця, в минулому автора програми «Літературна спадщина» Сумського обласного державного радіо.

Упродовж кількох днів майбутні медійники у чесному двобої демонстрували свої знання основ журналістики і вміння користуватися професійними методами і прийомами сучасних ЗМІ, демонстрували культуру мови, прагнення висловлювати й доводити власну думку, бути в ролі радіожурналіста при висвітленні події, телеведучого в кадрі та газетного кореспондента.

Підсумки інтелектуального конкурсу, в якому взяли участь команди як окремих шкіл, так і збірні команди міст і районів, засвідчили високий рівень підготовки учнівської молоді при виконанні турнірних завдань, а також професіоналізм педагогів і журналістів, які, оптимально використовуючи власний досвід та можливості позакласної роботи, зробили все можливе, аби озброїти своїх вихованців необхідними знаннями й навичками.

На думку організаторів, творче змагання стало професійним майданчиком для майбутніх газетярів, телевізійників і радійників та відкрило нові таланти, дало змогу школярам проявити свої здібності та усвідомлено підійти до вибору майбутньої професії.