Голова Національної ради про мовлення на прикордонні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Голова Національної ради про мовлення на прикордонні

Голова Національної ради Ольга Герасим’юк в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» розповіла про візит членів медіарегулятора до Сум 26 квітня. Вона повідомила про болючі для місцевих мовників питання, про які також ішлося під час наради в Сумській обласній військовій адміністрації.

  • Сумщина – дуже важливий регіон, який має найдовший кордон із росією. Фактично 560 км передової лінії зіткнення на інформаційному фронті.
  • росія за допомогою величезної кількості своїх передавачів намагається пробитися в інформаційний простір України на прикордонних територіях, де недостатнє покриття цифровим і радіосигналом мовлення.
  • На нараді з головою Сумської обласної військової адміністрації Володимиром Артюхом, керівниками силових і правоохоронних органів, кіберполіції, військовими обговорювали питання інформаційної безпеки прикордонних територій, запровадження особливої державної програми підтримки для медійників, які працюють у прикордонних чи прифронтових регіонах і інфраструктура яких дуже постраждала.
  • Загалом із 24 лютого минулого року 60% місцевих і регіональних мовників та 54% провайдерів опинилися в зоні активних бойових дій.
  • Голова Національної ради нагородила почесними грамотами представників медіа, котрі забезпечували українське мовлення навіть тоді, коли Сумщина була в оточенні й під окупацією.

Докладніше про це тут:

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше