Коментар Ольги Герасим'юк в ефірі "Еспресо" щодо виступів на телебаченні українських артистів, які активно гастролюють у Росії, а також про трансляцію новорічних радянських фільмів на вітчизняних телеканалах - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Коментар Ольги Герасим’юк в ефірі “Еспресо” щодо виступів на телебаченні українських артистів, які активно гастролюють у Росії, а також про трансляцію новорічних радянських фільмів на вітчизняних телеканалах

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення пропонує накласти на українських артистів, які гастролюють Росією, покарання у вигляді санкцій чи кримінальної відповідальності
 

Відповідну заяву на своєму сайті опублікувала Національна рада з питань телебачення та радіомовлення.

За інформацією Нацради, до них часто приходять звернення громадян щодо виступів на телебаченні українських артистів, які активно гастролюють у Росії.

У цьому випадку Нацрада не має жодного впливу на телерадіоорганізації через відсутність відповідного закону. Тому, йдеться у заяві, цю ситуацію можливо вирішити, розробивши новий закон.

“Законодавці могли би розглянути й застосувати світову практику щодо впливу на вітчизняних виконавців, які ведуть концертну діяльність у країні, що визнана агресором. Це можуть бути штрафні санкції або кримінальна відповідальність для них”, – заявила Нацрада.

Такий закон зобов’язав би телерадіоорганізації обмежити участь артистів та діячів культури, що виступають в РФ, в національному ефірі на певний період. У такому разі національний регулятор отримає реальні важелі впливу на мовників.

“Це одне із побажань людей, можливо, трохи й радикальне: заборонити концерт, бо там виступає певна зірка, висловлювання чи дії якої когось ображають. Ці речі ми не можемо не чути, тому пропонуємо врегулювати законодавчо”, – прокоментувала заяву член Нацради Ольга Герасим’юк.

 
Джерело “Еспресо
 
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше