Коментар Уляни Фещук в ефірі "Еспресо" щодо непродовження ліцензії "Вести.Радио" на мовлення в Києві - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Коментар Уляни Фещук в ефірі “Еспресо” щодо непродовження ліцензії “Вести.Радио” на мовлення в Києві

Нацрада має право відмовити у випадку, якщо до компанії протягом дії ліцензії були застосовані санкції
Про це у ефірі Еспресо.TV розповіла заступник голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Уляна Фещук.

“Ліцензія закінчила свою дію. Відповідно до чинного законодавства, вони (“Радио Вести”. — Ред.) звернулися з заявою про продовження строку дії ліцензії. У відповідності до статті 33 закону про телебачення, Нацрада має право відмовити у випадку, якщо до компанії протягом дії ліцензії були застосовані санкції. Таких санкцій до компанії було застосовано 4. Перше попередження — самовільна зміна програмної концепції. Друге попередження було за включення сепаратистів, які закликали до сепаратистських дій”, – сказала Фещук.

За її словами, третє попередження було за протидію здійснення Нацрадою своїх повноважень. Четверте попередження — за ефір з Тетяною Монтян, коли ведучий не зупиняв її погрози родичам героїв Небесної сотні.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше