Коментар Юрія Артеменка в програмі "Інформаційний день" на "5 каналі" про ухвалений Верховною Радою законопроект щодо квот на телебаченні. - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Коментар Юрія Артеменка в програмі “Інформаційний день” на “5 каналі” про ухвалений Верховною Радою законопроект щодо квот на телебаченні.

На будь-який закон знаходяться хитруни, які знаходять тисячі підстав його обходити, сказав Артеменко

Нині є норма про щотижневий моніторинг дотримання квот. За словами голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка, у законі про квоти на державну мову в українському телеефірі необхідно було закріпити норму про щоденний моніторинг.

“На будь-який закон знаходяться хитруни, які знаходять тисячі підстав його обходити. Тому чи має той закон перестороги, щоб вони не трактували й не обдурювали закон, у мене є великі сумніви… І нічого не буде змінено, поки не внесуть правку у закон”, – сказав Артеменко.

Голова Нацради прокоментував те, що “Опоблок” хоче вимагати скасування мовних квот на українському телебаченні.

“Я не можу коментувати дії будь-якої партії, тим більше “Опозиційного блоку”. Нам своє робити. Я вважаю, що закон прийнято правильно, але трохи невчасно, я був прибічником, що коли запроваджувалися мовні квоти на радіо, треба було робити й на телебачення, але краще пізно, ніж ніколи. Тому я підтримую і дякую всім депутатам, які підтримали цей законопроект”.

Він також додав, що його не лякає подання “Опозиційного блоку”, а лякає, як будуть ці норми дотримуватися каналами.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше