Майже 200 тисяч кримчан зможуть дивитися 5 українських каналів з кінця літа, — Костинський - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Майже 200 тисяч кримчан зможуть дивитися 5 українських каналів з кінця літа, — Костинський

Член Нацради з питань телебачення й радіомовлення розповідає, які українські канали отримали право мовити на Крим

У студії Громадського Радіо — член Національної ради з питань телебачення й радіомовлення Сергій Костинський.

Які українські канали отримали право мовити на Крим?

Андрій Куликов: Пан Сергій буквально щойно повернувся із Херсонської області, де робив дещо, пов’язане із темою нашої розмови, з тим, що українські телеканали отримали змогу мовити на Крим. Хто, як і чому?

Сергій Костинський: Українське телебачення було завжди доступне на території Криму всі ці три роки окупації. Річ у тім, що люди, які замовляють тарілки та ресивери, щоб дивитися супутникове телебачення, точно знають, де знайти українські телеканали.

Що стосується веж, які ми будуємо, то для нас це додаткові заходи забезпечення людей сигналом українських телеканалів та радіостанцій.

За два роки було побудовано уже три вежі. Минулої п’ятниці завершився монтаж вежі в Бахмутівці Луганської області. Чонгарська стала другою такою вежею. Вона побудована буквально на адміністративному кордоні з Кримом, тому її робота на території Криму надзвичайно ефективна. Ми регулярно заміряємо сигнал. Найефективніше зараз працює перший канал «Українського радіо». Вони добивають до Сімферопольського району. Ідея полягала в тому, що люди слухають радіо переважно в автівках. У нас є дві загальнонаціональні траси Сімферополь — Херсон і Сімферополь — Харків. Сигнал дуже добре пробиває ці траси. Заглушити його неможливо.

Джерело “Громадське радіо

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше