Нацрада потребує розширення повноважень для захисту інформпростору — Костинський в ефірі "Громадського радіо" (аудіо) - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Нацрада потребує розширення повноважень для захисту інформпростору — Костинський в ефірі “Громадського радіо” (аудіо)

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України на позачерговому засіданні 9 липня вирішила призначити позапланову перевірку телеканалу NewsOne. Також Нацрада проситиме у ВР більше повноважень.Про це в ефірі повідомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський

«Я щасливий, що ми ухвалили спільне рішення, за яке одностайно проголосували. Перше — це звернення до РНБО, СБУ, МВС, щоб вони відреагували на ситуацію з телемостом. На нашу думку, це частина інформаційно-психологічних операцій проти України й це тільки перша спроба. Росіяни намагаються зрозуміти, як відреагує держава, громадянське суспільство. Я абсолютно впевнений у тому, що якби реакції не було, телеміст відбувся б», — каже він.

Також на позачерговому засіданні 9 липня було вирішено, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернеться до парламенту України з проханням розширити її повноваження:

«Ми пропонуємо дати Національній раді можливість тимчасово припиняти дію будь-яких ліцензій, а також застосовувати санкції без проведення перевірок у таких випадках: пропаганда органів держави-агресора, заперечення територіальної цілісності України, розпалювання ворожнечі, розповсюдження фейкових новин», —  розповів Сергій Костинський.

 

Джерело “Громадське радіо”

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше