Ольга Герасим’юк 3 квітня в ефірі телеканалу «FreeДом» - про український інформаційний фронт – що відбувається сьогодні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ольга Герасим’юк 3 квітня в ефірі телеканалу «FreeДом» – про український інформаційний фронт – що відбувається сьогодні

Ольга Герасим’юк, голова Національної ради, 3 квітня в ефірі телеканалу «FreeДом» розповіла про український інформаційний фронт – що відбувається сьогодні:

  • Імперію зла можна зламати тільки розгромивши її, про це свідчать свіжі репортажі про звірства рашистів у Бучі, Ірпені, Гостомелі та інших містах, і про це розповідають нині всі українські медіа, об’єднані однією ідеєю – перемогти ворога.
  • Гарячі точки перемістилися сьогодні в Україну, всі українські й іноземні журналісти, які висвітлюють події війни, постійно перебувають у небезпеці, вже є непоправні втрати, і ми схиляємо голови перед героїзмом наших колег.
  • Багато теле- і радіостудій розгромлені, але працівники компанії знаходять можливості й передають гарячу інформацію з інших приміщень, підвалів, зокрема, і через наших представників у областях.
  • Національна рада звернулася до Уряду про необхідність фінансової підтримки для українських мовників, які зараз несуть великі фінансові втрати, вона може стосуватися оплати за доставку сигналу.

Докладніше із думками Ольги Герасим’юк можна ознайомитися тут

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше